Hans von Bartels (1856 - 1913)

Lot 6049: Hans von Bartels (1856-1913), 'Gezicht op Veere',

Zeeuws Veilinghuis

June 5, 2012
Middelburg, Netherlands

Hans von Bartels (1856-1913), 'Gezicht op Veere', gesigneerd, gouache, afm. 30 x 46 cm.

Art, Antiques & Collectables

Zeeuws Veilinghuis
June 5, 2012, 1:30 PM CET

Middelburg, Netherlands