Hans von Bartels (1856 - 1913)

Lot 156: Hans von Bartels (1856-1913) Stadsgezicht met

Vendu Rotterdam

April 20, 2010
Rotterdam, Netherlands

Hans von Bartels (1856-1913) Stadsgezicht met molen. Gesigneerd en gedateerd 1911. Doek 67x99,5 cm.

Kunst en Antiekveilingen

Vendu Rotterdam
April 20, 2010, 12:00 AM CET

Rotterdam, Netherlands