Henri Le Fauconnier (1881 - 1946)

Lot 39: Henri le Fauconnier Hesdin 1881-Parijs 1946 Een

AAG Auctioneers

June 2, 2008
Amsterdam, Netherlands

Henri le Fauconnier Hesdin 1881-Parijs 1946 Een vaas met bloemen Gesigneerd l.o. Gesigneerd verso Olieverf op doek, 55 x 45 cm.