Henricus Johannes Melis (1845 - 1923)

Lot 58: Henricus Johannes Melis (1845-1923) Een interieur

Vendu Rotterdam

November 12, 2013
Rotterdam, Netherlands

Henricus Johannes Melis (1845-1923) Een interieur met Zeeuwse vrouw en kinderen. Gesigneerd r.o. Doek 51 x 35 cm.

Paintings and Drawings

Vendu Rotterdam
November 12, 2013, 10:30 AM CET

Rotterdam, Netherlands