Olle Hjortzberg (1872 - 1959)

Lot 52: HJORTZBERG, OLLE, 1872-1959 Blommor i ateljén.

Crafoord Auktioner

November 24, 2007
Lund, Sweden

HJORTZBERG, OLLE, 1872-1959 Blommor i ateljén. Signerad och daterad 1935. Pannå, 54x45. (D).