Huibert Schallenberg (1883 - 1981)

Lot 6075: Huibert Schallenberg (1883-1981), pseudoniem A.

Zeeuws Veilinghuis

March 20, 2012
Middelburg, Netherlands

Huibert Schallenberg (1883-1981), pseudoniem A. Broekman, 'Rotterdamse haven', gesigneerd, doek, afm. 60 x 100 cm.

Antiques & Collectables

Zeeuws Veilinghuis
March 20, 2012, 12:00 AM CET

Middelburg, Netherlands