Joost van Geel (1631 - 1698)

Lot 34: Jacob Quack (1622-1668) 'Rotterdam'. Gedateerd

Vendu Rotterdam

November 12, 2013
Rotterdam, Netherlands

Jacob Quack (1622-1668) 'Rotterdam'. Gedateerd m.o. 1665. Een panorama op Rotterdam, gezien vanaf de Maas. Ook wel bekend als de zgn. Maaskaart van Quack. Gedrukt op zes bladen, uitgegeven door Jacob Quack naar een ets door Joost van Geel (1631-1698). Quack was onder meer Postmeester van Rotterdam. Zijn Maaskaart wordt beschouwd als een van de mooiste stadsgezichten op Rotterdam uit die periode. Gravure 57 x 258 cm.

Paintings and Drawings

Vendu Rotterdam
November 12, 2013, 10:30 AM CET

Rotterdam, Netherlands