Lot 300: JAN C. NEERVOORT (1863 - 1940) Boerin aan het werk

Est: €600 EUR - €800 EURSold:
Bernaerts AuctioneersFebruary 05, 2013Antwerp, Belgium

JAN C. NEERVOORT (1863 - 1940) Boerin aan het werk in de stal. Doek. Getekend en gedateerd 'Jan C Neervoort / 1922'. Paysanne au travail à l'étable. Toile. Signée et datée 'Jan C Neervoort/ 1922'. 60 x 80

Art & Antiques

February 05, 2013, 02:00 PM CET

Verlatstraat 16-22, Antwerp, Antwerp, 2000, BE