Jan Cornelis Snoeck (1927 - 2018)

Lot 126: Jan Cornelis Snoeck Rotterdam 1927 a) Remus 6

AAG Auctioneers

December 7, 2009
Amsterdam, Netherlands

Jan Cornelis Snoeck Rotterdam 1927 a) Remus 6 Gesigneerd en gedateerd '97 r.o., getiteld m.o. en genummerd 27/90 l.o. Kleurenlitho, 32 x 42 cm. b) Remus 9 Gesigneerd en gedateerd '97 r.o., getiteld m.o. en genummerd 27/90 l.o. Kleurenlitho, 32 x 42 cm. (2x)

Estimates up to € 3000

AAG Auctioneers
December 7, 2009, 2:00 PM CET

Amsterdam, Netherlands

For Sale from AAG Auctioneers