Jelle Hoogstra (1924 - 2003)

Lot 616: Jelle Hoogstra (1924-2003) Een abstracte

Vendu Rotterdam

May 8, 2012
Rotterdam, Netherlands

Jelle Hoogstra (1924-2003) Een abstracte compositie. Gesigneerd r.o. en gedateerd oct.'82. Aquarel 70x52 cm.

Kunst- en Antiekveilingen

Vendu Rotterdam
May 8, 2012, 10:30 AM CET

Rotterdam, Netherlands