Jan Hendrik Boshamer (1775 - 1862)

Lot 29: Johan Hendrik Boshamer (1775-1862) Twee

Vendu Rotterdam

November 12, 2013
Rotterdam, Netherlands

Johan Hendrik Boshamer (1775-1862) Twee zeilschepen op woelige zee. Niet gesigneerd. Aquarel 40 x 54 cm.

Paintings and Drawings

Vendu Rotterdam
November 12, 2013, 10:30 AM CET

Rotterdam, Netherlands