Jan Hendrik Boshamer (1775 - 1862)

Lot 28: Johan Hendrik Boshamer (1775-1862) Zeilschepen

Vendu Rotterdam

November 12, 2013
Rotterdam, Netherlands

Johan Hendrik Boshamer (1775-1862) Zeilschepen voor de kust op ruwe zee. Niet gesigneerd. Aquarel 40 x 57 cm.

Paintings and Drawings

Vendu Rotterdam
November 12, 2013, 10:30 AM CET

Rotterdam, Netherlands