Lot 195: Joop Polder (1939) Tram aan zee l.o. get. olieverf

Est: €500 EUR - €700 EURSold:
Venduehuis der NotarissenMay 29, 2013's-Gravenhage, Netherlands

Joop Polder (1939)
Tram aan zee
l.o. get.
olieverf op doek, 59x79 cm
Herkomst: Galerie l'Idee, Zoetermeer

Halfjaarlijkse Kunst- en Antiekveiling

May 29, 2013, 10:00 AM CET

Nobelstraat 5, 's-Gravenhage, Zuid-Holland, 2513 BC, NL