Klara Kristalova (b. 1967)

Lot 1155: KLARA KRISTALOVA född 1967 Underifrån Signerad och

Stockholms Auktionsverket

October 31, 2008
Stockholm, Sweden

KLARA KRISTALOVA född 1967 Underifrån Signerad och daterad på baksidan K. Kristalova -96. Olja på duk, 30 x 25,5 cm. PROVENIENS: Galleri Axel Mörner, Stockholm

Modern Works of Art

Stockholms Auktionsverket
October 31, 2008, 11:00 AM CET

Stockholm, Sweden