Klara Kristalova (b. 1967)

Lot 338: Klara Kristalova, Utan titel

Stockholms Auktionsverket

May 22, 2012
Stockholm, Sweden

KLARA KRISTALOVA född 1967 Utan titel Signerad K. Kristalova. Tusch på papper med fjärilsapplikation, 21 x 17 cm. PROVENIENS: Gåva från konstnären till nuvarande ägare

Contemporary

Stockholms Auktionsverket
May 22, 2012, 1:00 PM CET

Stockholm, Sweden