Gerrit David Labots (1869 - 1959)

Lot 44: LABOTS, G.D. (Gerrit David) (1869-1959)

Van Stockum's Veilingen

December 5, 2007
Den Haag, Netherlands

LABOTS, G.D. (Gerrit David) (1869-1959) "Sneeuwbessen". Olieverf op doek. Gemaroufleerd op paneel. Gesigneerd r.o. en met titel verso. Afm. 33 x 25 cm. TOEGEVOEGD: HOLLANDSE SCHOOL (20e eeuw). Heidelandschap. Olieverf op board. Onduidelijk gesigneerd r.o. en gedateerd 1947. Afm. 23 x 31 cm. Tez 2 sts.

Art & Antiques

Van Stockum's Veilingen
December 5, 2007, 10:00 AM CET

Den Haag, Netherlands