Lindorm Liljefors (1909 - 1985)

Lot 65: LILJEFORS, LINDORM, 1909-1985 Rödhake vid

Crafoord Auktioner

April 26, 2008
Lund, Sweden

LILJEFORS, LINDORM, 1909-1985 Rödhake vid skogskärr. Signerad och daterad -52. Pannå, 53x44. (D). 5000 (€530)

Kvalitetsuktion

Crafoord Auktioner
April 26, 2008, 12:00 PM CET

Lund, Sweden