Lindorm Liljefors (1909 - 1985)

Lot 999: Lindorm Liljefors 1909-1985. "algar. Host."

Auktionskammare Uppsala

January 28, 2008
Uppsala, Sweden

Lindorm Liljefors 1909-1985. "algar. Host." Signerad och daterad Lindorm L -71. Olja pa panna, 41x55.

Monthly Auction

Auktionskammare Uppsala
January 28, 2008, 4:00 PM CET

Uppsala, Sweden