Lindorm Liljefors (1909 - 1985)

Lot 637: Lindorm Liljefors 1909-1985. algar och jakthund i

Auktionskammare Uppsala

January 28, 2008
Uppsala, Sweden

Lindorm Liljefors 1909-1985. algar och jakthund i skogsbryn. Signerad och daterad Lindorm L -67. Olja pa panna, 33 x 45.

Monthly Auction

Auktionskammare Uppsala
January 28, 2008, 4:00 PM CET

Uppsala, Sweden