Lindorm Liljefors (1909 - 1985)

Lot 2064: LINDORM LILJEFORS 1909-1985 Skogslandskap med älg

Stockholms Auktionsverket

May 29, 2008
Stockholm, Sweden

LINDORM LILJEFORS 1909-1985 Skogslandskap med älg och gråhund Signerad och daterad Lindorm L -56. Olja på pannå, 55 x 73 cm.