Lindorm Liljefors (1909 - 1985)

Lot 2177: LINDORM LILJEFORS 1909-1985 Standskall Signerad

Stockholms Auktionsverket

November 29, 2007
Stockholm, Sweden

LINDORM LILJEFORS 1909-1985 Standskall Signerad och daterad Lindorm L -45. Olja pa duk, 90 x 156 cm.

Fine Art & Antiques

Stockholms Auktionsverket
November 29, 2007, 12:00 PM CET

Stockholm, Sweden