Lindorm Liljefors (1909 - 1985)

Lot 950: Lindorm Liljefors 1909-1985. Strackande sjofagel.

Auktionskammare Uppsala

January 28, 2008
Uppsala, Sweden

Lindorm Liljefors 1909-1985. Strackande sjofagel. Signerad och daterad Lindorm L -74. Olja pa panna, 26,5 x 33,5.

Monthly Auction

Auktionskammare Uppsala
January 28, 2008, 4:00 PM CET

Uppsala, Sweden