Lindorm Liljefors (1909 - 1985)

Lot 751: Lindorm Liljefors 1909-1985. Tjaderjakt respektive

Auktionskammare Uppsala

January 28, 2008
Uppsala, Sweden

Lindorm Liljefors 1909-1985. Tjaderjakt respektive algjakt. Signerade och numrerade Lindorm L., 170/360. Litografier, ett par. 38 x 52.

Monthly Auction

Auktionskammare Uppsala
January 28, 2008, 4:00 PM CET

Uppsala, Sweden