Lindorm Liljefors (1909 - 1985)

Lot 372: Lindorm Liljefors 1909-1985. Varvinterlandskap.

Auktionskammare Uppsala

January 28, 2008
Uppsala, Sweden

Lindorm Liljefors 1909-1985. Varvinterlandskap. Signerad och daterad Lindorm L. -34. Olja pa panna. 31 x 40.

Monthly Auction

Auktionskammare Uppsala
January 28, 2008, 4:00 PM CET

Uppsala, Sweden