Lindorm Liljefors (1909 - 1985)

Lot 879: Lindorm Liljefors 1909-1985. Vinterbild med jagare

Auktionskammare Uppsala

January 28, 2008
Uppsala, Sweden

Lindorm Liljefors 1909-1985. Vinterbild med jagare pa vakt. Signerad och daterad Lindorm L -46. Olja pa duk, 65 x 81.

Monthly Auction

Auktionskammare Uppsala
January 28, 2008, 4:00 PM CET

Uppsala, Sweden