Lindorm Liljefors (1909 - 1985)

Lot 821: Lindorm Liljefors 1909-1985. Vinterlandskap.

Auktionskammare Uppsala

January 28, 2008
Uppsala, Sweden

Lindorm Liljefors 1909-1985. Vinterlandskap. Signerad och daterad Lindorm L, -42. Olja pa panna. 28 x 33.

Monthly Auction

Auktionskammare Uppsala
January 28, 2008, 4:00 PM CET

Uppsala, Sweden