Lot 793: Lot met een antieke Chinese bowl een zgn 'klapmuts' in gemerkt porselein met een fijn blauwwit decor met bloemen (hoogte en diameter : 9 5 en 20 cm) en een schaal op voet (hoogte en diameter : 10 en 17 5 cm) met een figurendecor

DVC

November 28, 2016
Antwerp, Belgium

Description: antique Chinese bowl (marked) and tazza in porcelain
Accepted forms of payment: Wire Transfer
Shipping: to be arranged with the Auction House

Painting, Furniture, Objets d'Art

DVC
November 28, 2016, 7:30 PM CET

Antwerp, Belgium

31.0%
€0 €99 €10
€100 €299 €20
€300 €699 €50
€700 €1,999 €100
€2,000 €4,999 €200
€5,000 €6,999 €500
€7,000+ €1,000
Shipping Terms: to be arranged with the Auction House