Maarten van Dreven (1941 - 2001)

Lot 152: Maarten Antonie van Dreven Sneek 1941 - Den Haag

AAG Auctioneers

December 2, 2009
Amsterdam, Netherlands

Maarten Antonie van Dreven Sneek 1941 - Den Haag 2001 Promicrops Lanceolatus II Gesigneerd, getiteld, gedateerd 1998 op etiket verso Acryl op bedrukte stof, 55 x 61 cm. NB: Titel is de Latijnse benaming voor de reuzentandbaars. Herkomst: Rechstreeks van de kunstenaar verkregen.

For Sale from AAG Auctioneers