Maarten van Dreven (1941 - 2001)

Lot 153: Maarten Antonie van Dreven Sneek 1941 - Den Haag

AAG Auctioneers

December 2, 2009
Amsterdam, Netherlands

Maarten Antonie van Dreven Sneek 1941 - Den Haag 2001 Stilleven met twee plastieken IV Gesigneerd, gedateerd 92 en getiteld verso Olieverf op doek, 45 x 45 cm. Herkomst: Rechtstreeks van de kunstenaar verkregen.

For Sale from AAG Auctioneers