Maarten van Dreven (1941 - 2001)

Lot 61: Maarten Antonie van Dreven Sneek 1941 The Mafia

AAG Auctioneers

September 7, 2009
Amsterdam, Netherlands

Maarten Antonie van Dreven Sneek 1941 The Mafia Gesigneerd en gedateerd '73 r.o. Potloodtekening, 51 x 47 cm.

Estimates up to €3000

AAG Auctioneers
September 7, 2009, 2:00 PM CET

Amsterdam, Netherlands

For Sale from AAG Auctioneers