Maarten van Dreven (1941 - 2001)

Lot 251: Maarten van Dreven 1941 - 2001 Cephalophalis

AAG Auctioneers

November 27, 2007
Amsterdam, Netherlands

Maarten van Dreven 1941 - 2001 Cephalophalis miniates Gesigneerd en gedateerd 1998 verso Acryl op bedrukte stof, 50 x 60 cm.

The Hague Art

AAG Auctioneers
November 27, 2007, 12:00 AM CET

Amsterdam, Netherlands