Maarten van Dreven (1941 - 2001)

Lot 239: Maarten van Dreven 1941 - 2001 Gemaskerd profiel

AAG Auctioneers

November 27, 2007
Amsterdam, Netherlands

Maarten van Dreven 1941 - 2001 Gemaskerd profiel Gesigneerd en gedateerd 1976 l.o. Potloodtekening, 81 x 69 cm. Tentoonstelling: Den Haag, Gemeentemuseum, Maarten van Dreven 16 potloodtekeningen, 3 juli t/m 29 augustus 1976 Den Haag, Gemeentemuseum, De nieuwe Haagse School, 2003

The Hague Art

AAG Auctioneers
November 27, 2007, 12:00 AM CET

Amsterdam, Netherlands

For Sale from AAG Auctioneers