Maarten van Dreven (1941 - 2001)

Lot 252: Maarten van Dreven 1941 - 2001 Ostracion cubicus

AAG Auctioneers

November 27, 2007
Amsterdam, Netherlands

Maarten van Dreven 1941 - 2001 Ostracion cubicus Gesigneerd en gedateerd 1998 verso Acryl op bedrukte stof, 40 x 65 cm.

The Hague Art

AAG Auctioneers
November 27, 2007, 12:00 AM CET

Amsterdam, Netherlands