Mats Mason (b. 1894)

Lot 9353: MASON, Mats (1894-1983): "Bukett med lupiner",

Stockholms Auktionsverket

March 22, 2011
Stockholm, Sweden

MASON, Mats (1894-1983): "Bukett med lupiner", signerad Mason, daterad atergo 1945, olja på duk, 54x65

City Auction

Stockholms Auktionsverket
March 22, 2011, 12:00 PM CET

Stockholm, Sweden