Fritz Meijer (1900 - 1969)

Lot 2960: Meijer Fritz

December 4, 2010
Zofingen, Switzerland

Meijer Fritz. 1900 - 1969 Zürich "Tessiner Dorf". Oel auf Hartfaserplatte. Signiert. 37 x 27, gerahmt

44th Arts & Antiques Sale

December 4, 2010, 9:00 AM CET

Zofingen, Switzerland