Lot 1820: Morel,G. - Thesaurus vocum omnium latinarum ordine alphabetico digestaru

February 15, 2019
Pforzheim, Germany

Morel,G.
Thesaurus vocum omnium latinarum ordine alphabetico digestarum, quibus graecae et gallicae respondent - Item adjectae sunt utriusque linguae phrases selectissimae...(Lyon), Roverius 1603. Kl.4°. Mit Holzschn.-Titelbord. 4 Bl., 1334 S. Läd. Ldr. d. Zt. (Tls. fl., Gel., Kanten u. Ecken eingerissen, tls. Wurmspuren, best.). - Durchgeh. gebräunt u. stockfl.

SchaetzPreis: EUR 100,--

Lexika - Wörterbücher - Sprachwissenschaften

For Sale from Kiefer Buch- und Kunstauktionen