Emanuel Neumann (1873 - 1932)

Lot 691: NEUMANN Emanuel (1873 Kosmonosy - 10. 11. 1932

European Arts

September 22, 2007
Prague, Czech Republic

NEUMANN Emanuel (1873 Kosmonosy - 10. 11. 1932 Praha, CECHY) Tune z Trebonska Olej na platne, 60 x 92 cm, ramovano, nedatovano [1918], signovano vpravo dole. Malir v Praze, zak prazske akademie. Autor viz T 2/200.

Aukce 3 / 2007

European Arts
September 22, 2007, 2:00 PM CET

Prague, Czech Republic