Lot 904: NOORD-INDIA - 18°/19° EEUW sculptuur (hoogte : 19 cm) in witte makrana-marmer voorstellend het hoofd van Parvati de gezellin van Shiva in de zachte verschijningsvorm van de Indische moedergoding Devi. Dergelijke beelden werden gemaakt in opdracht

DVC

November 28, 2016
Antwerp, Belgium

Description: 18th/19th Cent. North Indian 'Parvati' head sculpture in marble
Accepted forms of payment: Wire Transfer
Shipping: to be arranged with the Auction House

Painting, Furniture, Objets d'Art

DVC
November 28, 2016, 7:30 PM CET

Antwerp, Belgium

31.0%
€0 €99 €10
€100 €299 €20
€300 €699 €50
€700 €1,999 €100
€2,000 €4,999 €200
€5,000 €6,999 €500
€7,000+ €1,000
Shipping Terms: to be arranged with the Auction House