Carl (1833) Jaeger (1833 - 1887)

Lot 329: Okänd konstnär 1900-tal. Kopia efter Carl Jaeger

Auktionskammare Uppsala

August 18, 2008
Uppsala, Sweden

Okänd konstnär 1900-tal. Kopia efter Carl Jaeger (Tyskland 1833-1887)Beethoven. Otydlig signatur. Olja på pannå, 31 x 20.

Monthly Sale

Auktionskammare Uppsala
August 18, 2008, 3:00 PM CET

Uppsala, Sweden