Olle Hjortzberg (1872 - 1959)

Lot 2252: OLLE HJORTZBERG 1872-1959 Gula rosor i

Stockholms Auktionsverket

November 29, 2007
Stockholm, Sweden

OLLE HJORTZBERG 1872-1959 Gula rosor i ingefrskruka Signerad och daterad Olle Hjortzberg -43. Olja pa panna, 55 x 46 cm.

Fine Art & Antiques

Stockholms Auktionsverket
November 29, 2007, 12:00 PM CET

Stockholm, Sweden