Olle Hjortzberg (1872 - 1959)

Lot 2084: OLLE HJORTZBERG 1872-1959 Midsommarblomster

Stockholms Auktionsverket

May 29, 2008
Stockholm, Sweden

OLLE HJORTZBERG 1872-1959 Midsommarblomster Signerad och daterad Olle Hjortzberg -41. Olja på duk, 46 x 55 cm.