Olle Hjortzberg (1872 - 1959)

Lot 2235: OLLE HJORTZBERG 1872-1959 Prunkande sommarlandskap

Stockholms Auktionsverket

May 31, 2007
Stockholm, Sweden

OLLE HJORTZBERG 1872-1959 Prunkande sommarlandskap Signerad och daterad Olle Hjortzberg 54. Olja på duk, 61 x 50 cm.