Olle Hjortzberg (1872 - 1959)

Lot 2243: OLLE HJORTZBERG 1872-1959 Stilleben med figurin

Stockholms Auktionsverket

November 29, 2007
Stockholm, Sweden

OLLE HJORTZBERG 1872-1959 Stilleben med figurin och pplen Signerad Olle Hjortzberg. Akvarell, 25 x 35 cm.

Fine Art & Antiques

Stockholms Auktionsverket
November 29, 2007, 12:00 PM CET

Stockholm, Sweden