Olle Hjortzberg (1872 - 1959)

Lot 2206: - OLLE HJORTZBERG 1872-1959 Stilleben med rosor i

Stockholms Auktionsverket

November 26, 2009
Stockholm, Sweden

- OLLE HJORTZBERG 1872-1959 Stilleben med rosor i silvervas Signerad och daterad Olle Hjortzberg -49. Olja på pannå, 54 x 65 cm. Läs mer

Fine Art & Antiques

Stockholms Auktionsverket
November 26, 2009, 12:00 PM CET

Stockholm, Sweden