Otto Dicke (1918 - 1984)

Lot 1022: Otto Dicke (1928-1984)

Vendu Rotterdam

May 20, 2014
Rotterdam, Netherlands

Otto Dicke (1928-1984) Gezicht op de Boezemvaart te Hillegersberg met de korenmolen "De Vier Winden". Gesigneerd en gedateerd 4 jan '75 l.o. In map. Pentekening 27 x 38 cm.

Art & Antiques

Vendu Rotterdam
May 20, 2014, 10:30 AM CET

Rotterdam, Netherlands

For Sale from Vendu Rotterdam