Otto Kriens (1873 - 1930)

Lot 6162: Otto Gustav Adolf Kriens (1873-1930), 'Man in tuin

Zeeuws Veilinghuis

December 10, 2014
Middelburg, Netherlands

Otto Gustav Adolf Kriens (1873-1930), 'Man in tuin', gesigneerd, doek, afm. 61,5 x 46,5 cm. Kriens heeft o.a. ook interieurs gedecoreerd en witjes geschilderd voor de RMS Titanic.