Lot 725: OUD-EGYPTE - PTOLEMAÏSCHE PERIODE (3° tot 1° EEUW BC) dodenmasker gemaakt van kralen in gekleurde keramiek met een sterk gestileerd menselijk gelaat die op de kist werden bevestigd - 10 x 13 5 met certificaat van Christophe Varosi

DVC

November 28, 2016
Antwerp, Belgium

Description: Ancient-Egyptian Ptolemaic dynasty death-mask made of beads in ceramic - with certificate
Accepted forms of payment: Wire Transfer
Shipping: to be arranged with the Auction House

Painting, Furniture, Objets d'Art

DVC
November 28, 2016, 7:30 PM CET

Antwerp, Belgium

31.0%
€0 €99 €10
€100 €299 €20
€300 €699 €50
€700 €1,999 €100
€2,000 €4,999 €200
€5,000 €6,999 €500
€7,000+ €1,000
Shipping Terms: to be arranged with the Auction House