Owe Zerge (1894 - 1983)

Lot 46: OWE ZERGE, 1894-1983 Porträtt av pojke.

Crafoord Auktioner

May 18, 2013
Lund, Sweden

OWE ZERGE, 1894-1983
Porträtt av pojke. Blyertsteckning. Signerad och daterad januari 1956. 37x25,5 cm.