Lot 95: PALLE NIELSEN 1920-2000, Danmark Träsnitt, eget

Est: kr0 SEK - kr0 SEK
Skanes Action HouseMay 11, 2013Landskrona , Sweden

PALLE NIELSEN 1920-2000, Danmark Träsnitt, eget tryck Paradgata med figurer Signerad PN -85 Bildstorlek 18 x 21 cm Ej examinerad ur ram Proveniens: Tandläkare Karl-Johan Hedin (1925-2013), Kristianstad 5% Resale royalty will be added to this lot if it exceeds 2225

Important Sale

Skanes Action House
May 11, 2013, 12:00 PM CET

Ringvägen 48, Landskrona , SE-261, SE