Lot 1045: PIERRE OLOFSSON 1921-1996 Blå öppningar Signerad

Est: kr10,000 SEK - kr12,000 SEKSold:
Stockholms AuktionsverketOctober 28, 2010Stockholm, Sweden

PIERRE OLOFSSON 1921-1996 Blå öppningar Signerad Olofsson. Gouache på skrappapper, 20 x 37 cm. PROVENIENS: Stockholms Auktionsverk, Ny realtitet - Hans Eklunds samling, våren 2006, katalognr 36

Modern Art & Works of Art

Stockholms Auktionsverket
October 28, 2010, 12:00 PM CET

Nybrogatan 32 Box 5274, Stockholm, SE-102 46, SE